niedziela, 22 kwietnia 2012

Gertrud Hirsch- Mudry joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha

O książce: Masz problemy w pracy? Zdarza Ci się być sparaliżowanym przez strach? Czujesz się wypalony przez zajęcia, które wykonujesz już od dłuższego czasu? A może nie potrafisz zapamiętać wszystkich niezbędnych informacji?

Nie poddawaj się i pozwól, by wszystkie codzienne przeciwności zostały usunięte z Twojej drogi przez specjalne układy palców zwane mudrami. Skuteczność każdej z 64 mudr gwarantuje Ci osoba Autorki, która jest niekwestionowanym autorytetem z ich dziedziny. Książki Gertrud Hirschi są lekturą obowiązkową adeptów jogi dla dłoni na całym świecie. Od teraz i Ty możesz skorzystać z jej wieloletniego doświadczenia.

Najważniejsze, byś wybrał mudrę odpowiednią dla Ciebie w konkretnej sytuacji. „Mudra odpuszczenia” wskaże Ci rozwiązania wszelkich problemów dotyczących związków międzyludzkich. „Mudra opanowania” z kolei pomoże Ci pozbyć się paraliżującego działania lęku. Dzięki „mudrze ochrony” poczujesz bezpieczeństwo i pełen komfort w swoim miejscu pracy. A to zaledwie kilka z dziesiątek kwestii, na które pomagają te proste układy dłoni.

Uczyń swoje życie łatwiejszym i bardziej komfortowym już dzisiaj. Zapewnią Ci one bowiem pomoc, którą otrzymasz... od ręki.

Mudry - energetyczne układy dłoni

 Sanskryckie słowo mudra w dosłownym tłumaczeniu oznacza "to, co przynosi radość". Mud tłumaczy się jako "radość" oraz jako "gesty w celu zadowolenia bogów", natomiast Ra znaczy "to co daje". Mudry stosowane są w sztuce sakralnej, tańcu i jodze w celu osiągnięcia harmonii duchowej.

 Stworzono również cały szereg pozycji dłoni i palców o działaniu terapeutycznym i leczniczym. Mechanizm działania mudr polega na kierowaniu przepływem energii i usuwaniu blokad energetycznych. Ten rodzaj terapii jest prosty, skuteczny i bezpieczny. Nie wymaga żadnych specyficznych predyspozycji. Jednak osoby o zwiększonej percepcji energetycznej (np. adepci Reiki) mogą wykorzystać mudry bardziej efektywnie.


Książka jest typowym poradnikiem dotyczącym Mudrów W poradniku znajdziemy wiele ćwiczeń oraz układów rąk  takich jak np: nauki, pięści czy odmładzające...

Podsumowując: Poradnik ten mogę polecić każdemu kogo interesują Mudry i ich układy oraz działanie, ponieważ znajdzie tu wiele ciekawych informacji...

 Moja Ocena: 8/10

   Autor:Gertrud Hirscji
    Tytuł: Mudry- JOGA DŁONI DLA CIAŁA, UMYSŁU I DUCHA
    Seria:--------
    Tłumacz: Kamila Petrikowska
    Liczba stron: 240
    Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
    Data wydania:17.01.2012

Polecam:
Studio Astropsychologii


,, Mudry joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha" Otrzymałem od Studia Astropsychologii Dziękuję Bardzo:)

3 komentarze:

  1. Książka nie dla mnie. Sama odstresuje się bieganiem albo tańcem, więc wyginanie palców itd. to nie moja działka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmmm... Podobają mi się twoje recenzje. A co do tej książki, mogła by mi się przydać. I tak muszę się zaopatrzyć w jakąś nową lekturę. Ta, trzeba się pozbyć stresu itd... ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zostałes otagowany u mnei na blogu: http://plasavixa.blogspot.com/2012/05/cisza-jest-trzecia-ksiazka-pani.html

    OdpowiedzUsuń