poniedziałek, 8 października 2012

Andrzej Rajmund Kozłowski- Homeopatyczna apteczka dla każdego

O książce : Autorem tego poradnika jest lekarz zajmujący się leczeniem homeopatycznym od wielu lat i mający bardzo dobre rezultaty w swej terapii. Dzieli się on z czytelnikami wiedzą medyczną w ujęciu czysto praktycznym, przydającym się w codziennym życiu.

Jeśli dręczą Cię uciążliwe dolegliwości i wypróbowałeś już wiele dostępnych środków, a wciąż nie czujesz ulgi, to dobrze trafiłeś. Ta publikacja to skarbnica wiedzy na temat homeopatii - uznanej na całym świecie integralnej i komplementarnej części medycyny. Pobudza ona naturalne możliwości obronne organizmu, natomiast leki homeopatyczne łagodnie i trwale przywracają zdrowie. Autorem poradnika jest lekarz homeopata od wielu lat odnoszący spektakularne sukcesy w stosowanej terapii.

Dzięki temu poradnikowi sam świadomie wybierzesz preparat, który pomoże Tobie i bliskim. W książce Autor przedstawia nie tylko zasady leczenia homeopatycznego, ale także opisy najczęściej występujących chorób w zestawieniu z odpowiednio dobranymi lekami homeopatycznymi łącznie z ich stężeniem i dawkowaniem. Wielką zaletą publikacji jest fakt, iż podane w niej preparaty są ogólnie dostępne w aptekach całego kraju i dobrane tak, by można było je w bezpieczny sposób samodzielnie stosować.

Skorzystaj z mądrości natury zawartej w leku homeopatycznym i ciesz się pełnią zdrowia.

Andrzej Rajmund Kozłowski jest specjalistą medycyny rodzinnej, pediatrą oraz lekarzem homeopatą. Odnosi ogromne sukcesy w stosowanej terapii. Od ponad 27 prowadzi prywatną praktykę lekarską, a poprzez opisywaną właśnie przez mnie książkę, przekazuje wiedzę medyczną w ujęciu czystko praktycznym do wykorzystania w codziennym życiu. W trakcie czytania, widać że autor posiada sporą wiedzę na temat tego o czym pisze i dobrze zna się na swoim fachu.


Książka jest typowym poradnikiem dotyczącym Homeopatii. W poradniku znajdziemy wiele rytuałów związanych z tymi zagadnieniami.

  Oprawa graficzna jest świetna, piękna okładka oraz bogato zdobione strony oraz tytuły rozdziałów aż przyciągają do tego poradnika...

 Podsumowując: Poradnik ten mogę polecić każdemu kogo interesuje Homeopatia, ponieważ znajdzie tu wiele ciekawych informacji...

 Moja Ocena: 8/10


    Autor:Andrzej Rajmund Kozłowski
 Tytuł: Homeopatyczna apteczka dla każdego
    Seria:--------
    Tłumacz: Andrzej Rajmund Kozłowski
    Liczba stron: 140
      Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
    Data wydania:13.01.2012

 Polecam:
Studio Astropsychologii
 
,,Homeopatyczna apteczka dla każdego" Otrzymałem od Studia Astropsychologii Dziękuję Bardzo:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz