piątek, 1 czerwca 2012

Ciro Marchetti-Boski Tarot

O Kartach: Ciro Marchetti to brytyjski artysta, absolwent ekskluzywnej Croydon College of Art oraz prezes Graform International. Prowadzi warsztaty i wykłady na Wydziale Ilustracji i Animacji Cyfrowej w Instytucie Sztuki Fort Lauderdale, gdzie kontynuuje doskonalenie swojego wizjonerskiego stylu artystycznego. Laureat m. in. Digital Canvas Awards, Macworld expo digital art competition oraz Four Photoshop Guru Awards. Oto stworzona przez niego talia Tarota, która zelektryzowała nie tylko świat tarocistów, ale także środowiska związane z kulturą i sztuką.

Powstała ona podczas ponad trzech tysięcy godzin pracy i wyróżnia się spośród innych talii dostępnych na rynku, kunsztem wykonania i stopniem zaangażowania artysty w proces powstawania poszczególnych kart. Bogactwo kolorów, dopracowanie detali i opieranie się na wskazówkach międzynarodowych autorytetów z dziedziny Tarota gwarantują powstanie jednej z najlepszych talii w historii. Dołączona do nich książka poza szczegółowymi opisami znaczenia kart zawiera także powieść, dzięki której czytelnik z łatwością przeniesie się w świat tych niezwykłych kart.

Poznaj już dziś talię inną niż wszystkie i napawaj się jej boskością. 

Muszę przyznać że byłem miło zaskoczony tą talią kart wreszcie w moje ręce wpadł tarot z prawdziwego zdarzenia a nie jakieś liche podróbki lub niedopracowane produkty, w świetnym opakowaniu o pięknej grafice znajduje się 78 kart wraz z podręcznikiem i woreczkiem do ich przechowywania. Podręcznik jest świetnie napisany i doskonale opisuje co to tarot oraz jak korzystać z kart, co do samych kart są wykonane wręcz perfekcyjnie z dbałością o każdy szczegół co sprawia że bardzo przyjemnie się ich używa a dołączony do zestawu woreczek chroni je przed zniszczeniem.
Stanowczo Polecam ten jakże świetny produkt którym jest Boski Tarot.

  Moja Ocena: 10/10


Autor: Ciro Marchetti
Tytuł: Boski Tarot
 Seria: -----
 Tłumacz:------
Liczba Kart: 78
  Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 13.05.2011

Polecam:


,,Boski Tarot" Otrzymałem od Studia Astropsychologii Dziękuję Bardzo:)

3 komentarze:

  1. Bardzo bym chciała tą książkę i karty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Posiadam już karty anielskie. Więcej mi nie trzeba.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakoś nie przepadam za tym gatunkiem, więc pomimo wysokiej oceny, odpuszczę.

    OdpowiedzUsuń