czwartek, 28 lutego 2013

Kathy Freston-Weganizm

O książce: To przewodnik o dokonywaniu wyboru – wyboru, przynoszącego same korzyści. Autorka zachęca w nim do zdrowego stylu życia poprzez łatwą modyfikację ulubionych potraw tak, by stały się one smacznymi, odżywczymi wersjami dań, które do tej pory uwielbiałeś.


 Bycie na diecie składającej się z ziaren, produktów strączkowych, warzyw i owoców, wraz z zastępnikami mięsa takimi jak wegetariańskie burgery, pasty, i sojowe parówki sprawi, że Twoje ciało ulegnie zmianom na wielu poziomach. Twój metabolizm wzmocni się, umożliwiając łagodne i stopniowe zrzucenie zbędnych kilogramów. Twoja skóra oczyści się i nabierze trwałego blasku, krążenie (a razem z nim możliwości doznań seksualnych!) poprawi się, i jak na to wskazują badania, znacząco zredukujesz ryzyko zachorowań na choroby serca, cukrzycę, a nawet raka.


 Książka wypełniona jest również faktami, opowieściami ludzi, którzy poprawili swoją wagę oraz stan zdrowia po wprowadzeniu drobnych zmian w swoim jadłospisie. Zawiera również rozdziały, w których odpowiedzi na pytania udzielają znani naukowcy. Znajdziesz w niej także praktyczny przewodnik, dzięki któremu stopniowo staniesz się coraz zdrowszy i pełen harmonii.

 Teraz i Ty też możesz zrobić coś dobrego dla siebie i świata.

Książka jest typowym poradnikiem dotyczącym Weganizmu czyli nowego sposobu na dietę. W poradniku znajdziemy wiele rytuałów związanych z tymi zagadnieniami.

  Oprawa graficzna jest świetna, piękna okładka oraz bogato zdobione strony oraz tytuły rozdziałów aż przyciągają do tego poradnika...

 Podsumowując: Poradnik ten mogę polecić każdemu kogo interesuje Weganizm, ponieważ znajdzie tu wiele ciekawych informacji...

 Moja Ocena: 8/10


    Autor:Kathy Freston
 Tytuł: Weganizm
    Seria:--------
    Tłumacz: Robert Gołębiewski
    Liczba stron: 300
      Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
    Data wydania:07.06.2012

 Polecam:
Studio Astropsychologii


 
,,Weganizm" Otrzymałem od Studia Astropsychologii Dziękuję Bardzo:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz