niedziela, 1 stycznia 2012

Podsumowanie 2011 Roku!!!!!!!!!!!!!!

Gdy w sierpniu zakładałem bloga z recenzjami, nie sądziłem, że tak mocno wciągnie mnie świat blogowania oraz że oprócz czytania pokocham również pisanie. Od bardzo dawna kochałem czytać, a teraz mogę dzielić się moją pasją z innymi. Ponadto dzięki bloggerowi poznałem wspaniałych ludzi,  z którymi mogę porozmawiać na każdy temat. Szczególnie chciałbym podziękować dwóm wspaniałym osobom na których zawsze mogę polegać tak więc całego serca dziękuję Tris oraz Emily za wszystko a zwłaszcza za to że jesteście:) Dziękuję również wszystkim wydawnictwom które podjęły ze mną współpracę i okazały zaufanie.  Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się pisać recenzje książek i muszę przyznać że przez te pięć miesięcy świetnie się bawiłem i zastanawiałem dlaczego nie zacząłem blogować wcześniej:P

Podsumowując:
w tym roku przeczytałem 100 książek;
napisałem 62 recenzje ;
 opublikowałem 66 postów;
Mój blog liczy sobie 5 miesięcy, liczba odsłon osiągnęła 3600, mam 16 obserwatorów, a liczba komentarzy wynosi 108;
zorganizowałem 1 konkurs niestety bez zwycięzcy z powodu braku prac:( oraz  wstawiłem 2 stosiki a właściwie jeden stosik i jedno stosisko:)Książki, czytane w tym roku, które najbardziej mnie poruszyły i zapadły w pamięć to:


Seria "Igrzyska śmierci" - Suzanne Collins


"Seria Jutro" Johna Marsdena

Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku, by 2012 był jeszcze lepszy od tego!!!! ;)

3 komentarze:

 1. Świetne osiągnięcia! Gratuluję. Ja mam dopiero w planach Igrzyska i Jutro. Życzę Ci, aby kolejny rok z blogiem był jeszcze bardziej owocny niż poprzedni.

  OdpowiedzUsuń
 2. O, czuję się wyróżniona i bardzo mi miło :) Z Tobą również bardzo miło mi się rozmawia, szczególnie ostatnio, kiedy zachęciłeś mnie do kolejnych książek :)Napisałeś już więcej recenzji niż ja i generalnie muszę Ci pogratulować wyniku :D No i szczęśliwego nowego roku życzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z jutrem a Igrzyska jeszcze przede mną:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń